0545 697 06 09

Bilgisayar Teknik Servis Tamir

Bilgisayar teknik servisi, parça değişimleri ve tamiri, format atma ve harddisklerden veri kurtarma, bilgisayar alış ve satış. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

7/24 bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan güvenlik kamerası sistemlerimizle, evlerinizi, iş yerlerinizi, depo ve otopark gibi bir çok alanı canlı olarak izleyebilirsiniz. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Televizyon Teknik Servis Tamir

Televizyonlarınızdaki arızaları parçaların onarılması veya değiştirilmesi alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Notebook Teknik Servis Tamir

Notebook ekran, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların tamiri, değişimi ve harddiskten veri kurtarma işlemleri uzman ekibimiz tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Uydu montajı, Çanak Anten ve Uydu Sistemleri

Uydu sistemleri kurulumu, çanak anten ayarlamaları ve kablo tesisatı, uydu antenleri ve birçok çeşit özellikli ve bir çok farklı markaya ait HD uydualıcılarını uygun fiyatlarımızla bizden satın alabilirsiniz. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Eletrik ve Elektronik Tamiri

Her türlü elektronik cihazların bakımlarını ve tamirini, tecrübeli işinde uzman çalışanlarımızla yapmaktayız. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.
ÇAPA SERVİS Şehremini Mah. Mevlanakapı Cad. No: 114/A Fatih - İstanbul / TÜRKİYE
0545 697 06 09